Gayrimenkulün Tanımı
İstanbul ili, Kartal ilçesi,2.649,88 m² alanlı, “Kuyusu Olan Arsa” nitelikli ana gayrimenkul üzerinde yer alan,  “Bodrum + 4 Zemjn Altı +Zemin + 2 Normal kattan oluşan otel” nitelikli bağımsız bölüm taşınmazlardan oluşmaktadır.
 
Taşınmazın Konumu ve Ulaşım Bilgileri
Söz konusu otel binası Kartal’ın sahil şeridinde ve sosyoekonomik seviyesi en yüksek noktasında yer almaktadır.  Kartal, nüfus büyüklüğü, ekonomik faaliyet ve imar açısından İstanbul Anadolu Yakası’nın en önemli ilçelerinden birisidir. Sahil şeridine cepheli  konumda bulunması, Marmaray/Metro ve toplu taşıma güzergahları ve alışveriş merkezi gibi günlük yüksek nüfus ziyaretli yerlere yakın konumda olması.
Özellikler
Söz konusu yapı 1 bodrum kat, 4 zemin altı kat, zemin kat, 2 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Binanın bodrum katında spa ve spor salonu giyinme bölümleri yer almaktadır.
1. zemin altı katında spor fitness alanı, masaj odaları, sauna bölümleri, duş alanları, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, çamaşırhane ve soyunma odaları bulunmaktadır. 1. zemin altı katta bulunan SPA 1400m2 alana sahip olup, 13 masaj odası, kadın-erkek ayrı bölümleri (hamam, sauna, buhar) bulunmaktadır. Aynı katı paylasan fitness bölümü toplamda 3280m2 alana sahip iki kattan oluşan, grup dersleri ve özel amaçlı stüdyoları ile tam teşekküllü bir spor kompleksidir.
2. zemin altı kattan, zemin kata kadar olan katlarda odalar ve 4 adet toplantı salonlu bulunmaktadır. Binanın zemin katında otel girişi ve lobi alanları, bekleme bölümü, balo/çok amaçlı salon, çalışma odaları, à la carte restaurant ve lokanta bölümleri yer almaktadır. Çok amaçlı salonun bağımsız bölümden girişi bulunmaktadır. Çok amaçlı salon balo ve benzeri organizasyonlar icin 700 kisi kapasiteli alanı ve ön hazırlık bölümleri bulunmaktadır. Otelin 44 tanesi deniz ve corner manzarali, 20 tanesi süit oda olmak üzere toplamda 64 odası bulunmaktadır.

Özellikler

  • KodD-1410
  • Oda Sayısı65
  • Banyo Sayısı65
  • M215300
  • Kat Sayısı7
  • BölgeKartal / İstanbul / Türkiye

Detaylar